Tradycyjnie 6 stycznia w święto Objawienia Pańskiego tradycyjnie nazywanych świętem Trzech Króli ulicami wielu polskich miast i wsi przeszły tradycyjne orszaki Trzech Króli. Takie orszaki przeszły także w naszej diecezji. Współorganizatorami wielu z nich były Parafialne Oddziały Akcji Katolickiej. Pod hasłem „Kłaniajcie się Królowie” przeszedł tegoroczny orszak Trzech Króli w Kaliszu. Orszak wyruszył po Mszy świętej w kościele Miłosierdzia Bożego odprawionej pod przewodnictwem księdza biskupa Damiana Bryla. Korowód Trzech Króli dotarł do kościoła ojców franciszkanów, gdzie odbył się koncert kolęd. Więcej informacji oraz relacje fotograficzne na stronie Radia Rodzina.









